У Харкові затримали колаборанта, який через російську агресію втратив бізнес

22.08.2022 15:31   -
Новини Харкова: Затримано колаборанта, який через російську агресію втратив бізнес

Кіберфахівці СБУ викрили у Харкові 48-річного чоловіка, який у мережі Інтернет закликав співпрацювати з ворогом. Про це повідомляють Харьковские известия.

Харків’янин від початку повномасштабного російського вторгнення систематично публікував у мережі Інтернет матеріали із запереченням збройної агресії росії проти України, невизнанням державного суверенітету України на тимчасово окупованих рашистами територіях, а також із закликами до співпраці з країною-агресором. Для цього колаборант використовував сторінку у російській соціальній мережі “Однокласники”, яка заборонена в Україні.

Не зупинився зрадник навіть тоді, коли у березні через рашистів втратив свій бізнес — його торговий павільйон на ринку був повністю знищений російською артилерією.

Під час обшуку за місцем мешкання колаборанта, співробітники спецслужби вилучили ноутбук та мобільний телефон, за допомогою яких він розповсюджував проросійські матеріали і які містять докази його протиправної діяльності.

Чоловіку наразі оголошено підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.111¹ (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України.