У Харкові судитимуть трьох чоловіків, які продавали фальсифікований алкоголь (фото)

18.01.2023 11:26   -
У Харкові судитимуть чоловіків - продавали фальсифікований алкоголь

Учасників злочинної групи, які виготовляли та продавали фальсифікат під виглядом елітного алкоголю, судитимуть у Ленінському районному суді м. Харкова. Про це повідомляють Харьковские известия.

Встановлено, що у квітні 2021 року батько зі своїм сином та їх спільним знайомим організували незаконну схему заробітку. Вони купляли незаконно виготовлений етиловий спирт, частину якого учасники злочинного угруповання реалізовували оптовим покупцям.

З іншої частини вони виготовляли алкогольні напої під виглядом відомих українських та іноземних товаровиробників та продавали їх клієнтам.

Продукцію ділки зберігали та виготовляли у складських приміщеннях на території м. Харкова та Харківської області.

На початку червня 2022 року правоохоронці провели обшуки, під час яких виявили та вилучили майже 5 000 літрів спирту, тютюнові вироби без марок акцизного податку у кількості понад 22 тис. пачок, обладнання та сировину для виготовлення спирту, балони та фільтри, цукрові ароматизатори тощо. Загальна сума вилученого сягнула понад 4 млн гривень.

Харківською обласною прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт щодо трьох чоловіків за фактом незаконного зберігання, транспортування з метою збуту та збуту незаконно виготовлених алкогольних напоїв, спирту етилового, незаконного виготовлення алкогольних напоїв, вчинених у складі організованої групи (ч. 3 ст. 28 ч. 1 ст. 204, ч. 3 ст. 28 ч. 2 ст. 204 КК України).

Справу розглядатимуть у Ленінському районному суді м. Харкова.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube

ОСТАННІ НОВИНИ: