У Харкові судитимуть 14-річну школярку, яка малювала прапори рф в центрі міста (фото)

30.11.2023 16:10   -
У Харкові судитимуть школярку, яка малювала прапори рф

Слідчі подали клопотання до суду щодо застосування примусових заходів виховного характеру до школярки, яка приклеїла ворожу символіку на майдані Свободи та зняла відео з гімном рф в центрі міста. Про це повiдомляє Iнфосiтi.

Нагадаємо, 14-річна школярка запостила в мережі гімн рф на фоні майдану Свободи. Під час обшуку у 14-річної школярки, яка записала гімн рф на майдані Свободи у Харкові та розклеювала проросійську символику, знайшли власноруч намальовані російські прапори, лозунги на підтримку царя та царської росії.

В клопотанні вказано, що дівчині забороняється користуватися соцмережами більше, ніж дві години на добу, а також викладати відеоролики та публікації в будь-які соцмережі. Також їй рекомендовано читати книги українських авторів та вивчати історію України.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Наголошується, що подібні дії кваліфікуються як суспільно небезпечні, а відповідно до кримінального кодексу України це може мати серйозні наслідки. У клопотанні також зазначено, що триває робота щодо іншої особи, яка, ймовірно, впливала на світогляд дитини.

Важливо відзначити, що хоча дівчина ще не досягла кримінальної відповідальності, подібні злочини не будуть ігноруватися. Крім самої дівчини, відповідати за подібні дії будуть її мати та приятель, який вів з нею антиукраїнські розмови. Досудове слідство по їхній справі ще триває.