У Харкові провели обшуки у організаторів руху “Анти-Редан”

14.03.2023 09:34   -
У Харкові провели обшуки у організаторів руху "Анти-Редан"

У Харкові слідчі провели обшуки у організаторів руху “Анти-Редан”, які можуть мати відношення до організації масових заворушень, зокрема бійки з учасниками руху “ПВК Редан” 27 лютого. Про це повідомляють Харьковские известия.

Нагадаємо, підлітки з руху “ПВК РЕДАН” мали влаштувати бійку з іншою субкультурою “офників” – “Анти-Редан”. Поліція вчасно дізналась про заворушення та попередила бійку. Всього правоохоронці встановили 245 осіб – учасників подій. З них тільки 30 були повнолітні. З неповнолітніх було 149 хлопців та 66 дівчат. На ці “розбірки” деякі з них взяли ножі, газові балончики та інші небезпечні предмети.

Слідчі, за оперативним супроводом оперативників карного розшуку та УСБУ, встановили молодиків, які можуть мати відношення до організації масових заворушень у Харкові. У них вдома провели обшуки. Вилучено 12 мобільних телефонів, ноутбук, та, що стало сюрпризом для поліції, – рослини в пакеті та скляний пристрій.

“Організатори руху “Анти-Редан” акумулють навколо себе підлітків з досить дивними та інфантильними мотивами. Зокрема, вони збиралися “дати відсіч руху Редан”, розповсюдження якого було зупинено в Харкові завдяки оперативним діям поліцейських”, – повідомив начальник слідчого управління Нацполіціїї регіону Сергій Болвінов.

ОСТАННІ НОВИНИ

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.