У Харкові пройшов суд над групою сутеренерів (фото)

17.02.2024 15:00   -
У Харкові пройшов суд на групою сутеренерів (фото)

Шість осіб визнано винним у скоєнні злочинів. Суд призначив їм покарання у вигляді 5 років позбавлення волі. Про це повiдомляє Iнфосiтi.

Надання ряду різноманітних сексуальних послуг чоловікам за грошову винагороду зловмисники маскували під стриптиз-клуб та масажний салон. Вартість години надання сексуальної послуги коливалась від 2200 до 5900 гривень.

Однак, у березні 2023 року працівники міграційної поліції у взаємодії зі слідчими ГУНП в Харківській області їх викрили та припинили протиправну діяльність. Під час обшуків правоохоронці вилучили мобільні телефони, комп’ютерну техніку, банківські картки, носії інформації, грошові кошти у національній та іноземній валютах, чорнові записи та інші речові докази, які підтверджують злочину діяльність.

На початку лютого 2024 року Київським районним судом Харкова 6 учасників угруповання визнано винними у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 302 (створення або утримання місць розпусти і звідництво), ч. 3 ст. 303 (сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією) Кримінального кодексу України. Їм призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі.

ОСТАННІ НОВИНИ

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.