У Харкові поліцейські врятували життя літній жінці

03.06.2023 16:49   -
У Харкові врятували  жінку, яка виявилася замкненою у квартирі

2 червня на планшет поліцейських надійшов виклик, де заявниця розповіла, що вже три доби не може зв’язатися з літньою жінкою, за якою доглядає, а двері у квартиру зачинені та власноруч вона їх відчинити не може. Повiдомляють Харьковские известия з посиланням на ГУНП.

Проте майже одразу жінка скасувала виклик, аби зайвий раз не відволікати поліцейських. Однак інспектори вирішили перевірити інформацію та розібратися в ситуації на місці.

Прибувши за адресою, поліцейські виявили заявницю, яка розповіла, що вхідні двері зачинені, а з середини в замку вставлений ключ. Патрульні обстежили прилеглу територію та через одне з вікон на підлозі помітили жінку, яка благала про допомогу. Інспектори викликали бригаду швидкої та за допомогою робочого інструменту змогли відчинити двері.

Зайшовши всередину, охоронці порядку виявили на підлозі жінку у безпорадному стані. Поліцейські одразу оглянули жінку, заспокоїли та контролювали її стан до приїзду швидкої. Медики надали жінці кваліфіковану допомогу та госпіталізували до лікарні.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що поліцейські спільно зі співробітниками ДСНС перевірили понад 900 укриттів.