У Харкові двоє людей отруїлися чадним газом

02.04.2024 17:40   -
У Харкові двоє людей отруїлися чадним газом

У місті Харків з підозрою на отруєння чадним газом були госпіталізовані двоє людей. Подія трапилася у Холодногірському районі, передає Iнфосiтi.

На місце події виїжджали фахівці аварійно-диспетчерської служби Харківської міської філії «Газмережі». Причиною інциденту, за словами газовиків, могли стати грубі порушення Правил безпеки систем газопостачання.

“При обстеженні оселі було виявлено грубі порушення Правил безпеки систем газопостачання. Зокрема, у приміщенні було встановлено витяжку з примусовим спонуканням поруч із газовим обладнанням з відводом продуктів згоряння в димохід, який приєднаний гофротрубою”, – зазначили в пресслужбі «Газмережі».

Увага! КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНО одночасно встановлювати в одному приміщенні прилади з примусовим спонуканням та газове обладнання з відводом продуктів згорання в димохід, оскільки це викликає зворотну тягу.

Необхідно завжди провітрювати приміщення, в яких працюють газові прилади та стежити за тягою в димових та вентиляційних каналах.

Завжди користуйтеся лише справними газовими приладами. У разі їхньої несправності, обов’язково викликайте майстра та ні в якому разі самостійно не втручайтеся в систему газопостачання.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ОСТАННІ НОВИНИ