У Харківській області браконьєри наловили риби на майже 50 тисяч гривень

12.02.2024 14:41   -
На Харківщині браконьєри наловили риби на 50 тисяч гривень

8 лютого державні інспектори викрили грубе порушення Правил рибальства. Інцидент стався на річці Мерла поблизу с. Гути в Богодухівському районі. Про це повідомляє Інфосіті.

О 14:30 двоє громадян здійснювали лов водних біоресурсів забороненим знаряддям лову. За допомогою льосової сітки браконьєрам вдалося виловити 31 екземпляр карася сріблястого.

Загальна вага незаконно добутих водних біоресурсів склала 4,55 кг. Збитки, завдані рибному господарству України, складають 49 011 грн.

Заборонене знаряддя лову та незаконно виловлені водні біоресурси вилучено.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Мешканцям Харківської області нагадують, що наразі на водних об’єктах нашого регіону повністю заборонений вилов всіх водних біоресурсів шляхом любительського, спортивного і промислового рибальства та заборонено навігацію малих суден, моторних суден, прогулянкових вітрильних суден, прогулянкових суден, спортивних та швидкісних суден, а також водних мотоциклів і засобів розваг на воді. Така заборона була ухвалена рішенням Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 24 червня 2022 року і буде діяти до закінчення дії воєнного стану.

Якщо ви стали свідком порушення Правил рибальства, збуту водних біоресурсів або замору риби просять невідкладно повідомляти за номером цілодобової телефонної «Гарячої лінії»: (099) 549 23 59.

ОСТАННІ НОВИНИ