Суд виніс вирок харків’янину, який систематично знущався з своєї літньої мами

13.11.2023 15:10   -
Суд виніс вирок харків'янину, який систематично знущався з своєї літньої мами

За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Новобаварської окружної прокуратури м. Харкова суд визнав винним харків’янина в домашньому насильстві. Йому призначено покарання у виді 1 року 6 місяців позбавлення волі. Про це повiдомляє Iнфосiтi.

Прокурори довели, що раніше неодноразово судимий за крадіжки і грабежі чоловік систематично вчиняв домашнє насильство стосовно власної матері, з якою мешкає у одній квартирі. Він погрожував жінці фізичною розправою, бив її, супроводжуючи це лайкою та словесними образами.

Літня жінка жила в стані постійного страху та емоційного пригнічення. Вона неодноразово зверталась із заявами на протиправну поведінку сина до поліції — він неодноразово був притягнутий до адміністративної відповідальності за вчинення домашнього насильства за ст. 173-2 КУпАП. Однак поведінка чоловіка щодо матері так і не змінювалась.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

У серпні цього року він вкотре вчинив психологічне насильство стосовно власної матері — кричав та погрожував фізичною розправою.

Під час судового розгляду чоловік свою вину визнав, але зазначив, що вважає, що саме матір провокує його, не дає йому влаштовувати особисте життя. Чоловік пояснив, що періодично вживає алкогольні напої, через що у нього постійно виникають сварки з матір`ю.

Обвинувальний вирок виніс Жовтневий районний суд м. Харкова. Чоловіка взято під варту в залі суду.

ОСТАННІ НОВИНИ