Суд у Харкові оголосив вирок колаборанту, який працював у окупантів охоронником

14.09.2023 11:12   -
Охоронник у окупантів з Балаклії отримав 4 роки тюрми - СБУ

За матеріалами СБУ засуджено колаборанта, який під час окупації Балаклії Харківської області працював охоронником у рашистів. Про це повідомляє Інфосіті.

Під час судового розгляду було доведено, що 46-річний балаклієць у червні 2022 року погодився на пропозицію одного з керівників місцевої окупаційної поліції та почав працювати охоронцем на ринку.

“На цій посаді він слідкував, щоб усі торговці неухильно сплачували представникам окупаційної влади “містове”, а також супроводжував і охороняв жінку-касира, яка ці гроші збирала. Крім цього, рашисти зобов’язали його ще й охороняти вночі аптеку”, – розповів речник УСБУ в Харківській області Владислав Абдула.

Колаборанта було викрито і затримано у жовтні 2022 року.

Чоловік у судовому засіданні свою провину визнав частково та додав, що жодних документів про прийом на роботу він не підписував, грошей чи іншої допомоги за свою роботу не отримував.

Враховуючи всі обставини справи, Київський районний суд м. Харкова засудив підозрюваного до 4 років позбавлення волі з конфіскацією усього особистого майна та позбавив права протягом 10 років обіймати посади в органах державної влади і місцевого самоврядування та займатися діяльністю, пов’язаною з наданням публічних послуг.

Наразі триває строк на апеляційне оскарження вироку.

ОСТАННІ НОВИНИ