Школярка, яка запостила гімн рф на фоні майдану Свободи у Харкові, вибачилася за свій вчинок (відео)

22.06.2023 09:30   -
Школярка записала відео із Z-символікою і гімном рф в Харкові

14-річна дівчина, яка записала ролік із Z-символікою та гімном агресора в центрі Харкова, у поліцейському відділку визнала свою провину та заявила, що шкодує. Про це повідомляють Харьковские известия.

Відео з дівчиною з Харкова, яка чекає “руський мир” та зливає координати ЗСУ, вчора були в топі Z-пабліков.

Авторку проросійських дописів одразу знайшли та доправили до відділу поліції. ЇЇ вже опитали. Наразі проведено обшук за місцем її мешкання. Вилучено докази. Через підлітковий вік дівчини відповідати за її проступок буде мати, яку буде притягнуто до відповідальності за не виконання обовʼязків щодо виховання дітей.

“Матір дівчини стверджує, що донька раніше висловлювала лише позицію «за мир». А от про антиукраїнські настрої дитини жінка нібито не здогадувалася. Z-ролік, який зняла донька, вона побачила лише після повідомлення класного керівника”, – розповів начальник Слідчого управління ГУНП в Харківській області Сергій Болвінов.

Він також зазначив, що до школярки будуть застосовані заходи виховного характеру згідно вимог Кримінального кодексу України.

Малолітня пропагандистка вже визнала свою провину та заявила, що шкодує.

Також правоохоронці знайшли подружку дівчини, яка була на відео. Батьків опитали. Вони також притягуються до відповідальності за не виконання своїх обовʼязків.

ОСТАННІ НОВИНИ