СБУ встановила особу рашиста, який вбив та розчленував фермера під час окупації Харківщини

31.01.2023 13:55   -
Встановлено особу рашиста, який вбив фермера з Харківщини - СБУ

СБУ ідентифікувала рашиста, який вбив цивільного фермера у Куп’янському районі під час тимчасової окупації частини Харківської області. Про це повідомляють Харьковские известия.

35-річний громадянин росії, військовослужбовець 7-го окремого мотострілецького полку зс рф, мешканець Курської області Віталій Піддубний, перебуваючи у складі сухопутних підрозділів агресора, брав безпосередню участь у захопленні населених пунктів Куп’янського району та міста Балаклія на Харківщини.

На окупованих територіях злочинець спільно з іншими рашистами займався пошуком осіб з активною проукраїнською позицією.

Ввечері 31 липня Піддубний разом з двома іншими військовослужбовцями зс рф приїхали до с. Безмятежне Куп’янського району. Зловмисник знайшов керівника місцевого фермерського господарства, якого односельці ласкаво називали “Вуйком” за його патріотичні настрої і підступно вбив беззбройного чоловіка пострілом у голову з автомата.

Потім вбивця відрубав від мертвого тіла голову та усі кінцівки. Тіло переніс до автівки, на якій приїхав, облив бензином і підпалив. Відрубані частини тіла рашистський нелюд викинув по дорозі до с. Вишневе.

Воєнному злочинцю повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 438 Кримінального кодексу України (порушення законів та звичаїв війни, поєднане з умисним вбивством). Тривають комплексні заходи для встановлення його місця перебування та притягнення до відповідальності за злочини проти України.

ОСТАННІ НОВИНИ: