СБУ повідомила підозру колаборанту, який організовував масові заходи в окупованому Куп’янську

06.07.2023 10:44   -
СБУ повідомила підозру колаборанту, який організовував масові заходи в окупованому Куп’янську

Співробітники СБУ повідомили про підозру 47-річному чоловіку, який під час тимчасової окупації російськими військами м. Куп’янськ Харківської області, добровільно співпрацював з окупантами. Про це повідомляють Харьковские известия.

Встановлено, що на початку червня 2022 колаборант добровільно підписав трудовий договір з головою «Временной гражданской администрации Харьковской области» та отримав посаду «виконуючого обов’язки начальника Управління культури, спорту і молоді Тимчасової цивільної адміністрації Харківської області».

Зловмисник здійснював керівництво структурним підрозділом та організовував його матеріально-побутове забезпечення, приймав кандидатів на роботу, а також на постійній основі брав участь у нарадах керівництва «Тимчасової цивільної адміністрації Харківської області».

Крім цього, ворожий поплічник організовував масові заходи на окупованих територіях, які були спрямовані на підтримку дій та рішень держави-агресора.

Після деокупації регіону зловмисник виїхав та нині переховується на території рф.

За матеріалами СБУ йому заочно повідомлено про підозру за ч. 5 ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України.

ОСТАННІ НОВИНИ