Російські окупанти призначили мером Вовчанська кримінального авторитета

12.07.2022 15:22   -
Війна Харківська область: росіяни призначили мером Вовчанська кримінального авторитета

У тимчасово окупованому місті Вовчанськ на Харківщині окупанти обрали на посаду мера Дмитра Чигринова — кримінального авторитета. Про це повідомляють “Харьковские известия” з посиланням на начальника Слідчого управління ГУ Нацполіції в Харківській області Сергія Болвінова.

Наприкінці жовтня 2021 року, у місті Вовчанськ, 2 осіб, ім’я одного з яких Чигиринов Дмитро Сергійович, вчинили тяжкі злочини: викрадення та позбавлення волі, нанесення тяжких тілесних ушкоджень, вимагання стосовно двох громадян.

Слідчі до кінця року кожного з фігурантів повідомили про підозру і обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення залогу строком на 60 діб. В середині лютого судом продовжено запобіжний захід для Чигринова, але вже з правом внесення залогу загальною сумою 545 820 грн. Наступного дня, 18 лютого, він вніс необхідну суму застави та вийшов з-під варти.

Через шість днів росія розпочала повномасштабне вторгнення в Україну. На весні стало відомо, що Чигринова (кримінальне прізвисько – «Чиж») було оголошено “мером” окупованого Вовчанська.

“В травні 2022 року, гроші, що були внесені в якості застави, звернуті на користь Збройних Сил України. Так, злодій та колаборант профінансував прискорення власного покарання або смерті. Звичайно, якщо до того його не стратять самі окупанти”, – прокоментував Болвінов.

Раніше ми повідомляли про те, що в окупованому селищі на Харківщині ліквідували гауляйтера.