Рейдерство на Харківщині: викрито зловмисника, який заволодів підприємством

05.03.2024 16:33   -
Рейдерство на Харківщині: викрито чоловіка, який заволодів підприємством

У Харківській області викрили чоловіка, який незаконно заволодів підприємством померлого знайомого. Про це повідомляє Інфосіті.

Приватне сільськогосподарське підприємство знаходилось у селі Рідкодуб Купʼянського району. З 24 лютого 2022 року по 7 вересня 2022 року територія села перебувала в тимчасовій окупації. У жовтні 2022 року власник та засновник підприємства помер.

За даними слідства, підозрюваний, дізнавшись про смерть власника, вирішив стати новим керівником підприємства.

Було складено фейковий договір купівлі-продажу корпоративних прав, датований липнем 2022 року. Відповідно до умов угоди, справжній власник нібито передав у власність частку у статутному капіталі, що становить 100%, підозрюваному за 2000 грн.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Внаслідок «схеми» ділок протиправно заволодів підприємством та його майном, серед якого сільськогосподарська техніка та майже 2500 тонн зерна.

Загальні збитки сягають майже 6 млн гривень.

За оперативними даними, підозрюваний перебуває за кордоном. Вирішується питання щодо його оголошення в міжнародний розшук.

Також встановлюються всі фігуранти вказаного кримінального провадження.

За процесуального керівництва Харківської обласної прокуратури заочно повідомлено про підозру 67-річному чоловіку за фактом протиправного заволодіння майном підприємства, у тому числі частками його засновників, учасників, шляхом вчинення правочинів з використанням підроблених документів, за попередньою змовою групою осіб, що заподіяло велику шкоду (ч. 3 ст. 206-2 КК України).

ОСТАННІ НОВИНИ