Під час окупації Харківщини чоловік хотів вбити своїх сусідів у підвалі будинку (фото)

02.12.2022 14:27   -
Під час окупації Харківщини чоловік хотів вбити своїх сусідів у підвалі

У квітні 2022 року під час окупації с. Руська Лозова на Харківщині 30-річний чоловік хотів підпалити своїх сусідів. Про це повідомляють Харьковские известия.

Встановлено, що чоловік разом з іншими односельчанами ховався від обстрілів окупантів у підвалі будинку. Але жити по-мирному він не захотів. Ввечері двоє жінок готували смажену картоплю своїм дітям. Чоловік зайшов до їх кімнати у підвалі і почав кричати, що йому не подобається запах їжі.

Під час сварки він схопив каністру з бензином та облив жінок. Паливо також потрапило і на інших людей, які стояли поруч. І це все він робив при маленьких дітках.

На крики прибігли люди та зупинили зловмисника, коли він вже був готовий кинути у жінок запалений сірник. Сусіди зупинили його та вивели на вулицю. Чоловік, злякавшись відповідальності, одразу втік, але згодом був викритий правоохоронцями.

Читайте також: Вбивство під час окупації: На Харківщині ексгумували тіло жертви злочину

Харківською обласною прокуратурою затверджено та направлено до Дергачівського районного суду Харківської області обвинувальний акт щодо 30-річного чоловіка за фактом замаху на умисне вбивство декількох осіб (ч. 3 ст. 15 п. 1 ч. 2 ст. 115 КК України).

Наразі обвинувачений перебуває під вартою.

Перевіряється факт причетності чоловіка до співпраці з окупантами.