Під час окупації Ізюма військовослужбовці рф викрали ювелірні прикраси на 8 мільйонів гривень

Під час тимчасової окупації міста Ізюм 24- і 19-річні військовослужбовці збройних сил рф вдерлися до ювелірного магазину та заволоділи сейфом із золотими прикрасами. Про це повідомляють Харьковские известия.
За інформацією правохоронців, зловмисники скористались тим, що приміщення ювелірної крамниці було пошкоджене обстрілами, проникли до неї та винесли сейф із золотими прикрасами.
Згідно з висновками експертизи сума збитків, спричинених підприємцю, перевищує 8 000 000 гривень.
Слідчі встановили особи зловмисників. Ними виявилися 24- і 19-річні військовослужбовці збройних сил рф, які проходили службу за контрактом у військовій частині 91726 та у квітні 2022 року перебували на території Ізюму. Обидва обіймають однойменну посаду — гранатометник гаубично-артилерійського дивізіону.
Чоловікам заочно повідомили про підозру за ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 438 (порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до 12 років позбавлення волі.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Армія мародерів: Встановлені особи російських військових, що обікрали будинок в Циркунах
ОСТАННІ НОВИНИ
- Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на середу, 4 жовтня
- Погода у Харкові на сьогодні, 4 жовтня
- «Ця шафа не буде мати сенсу». Центральний парк Харкова атакують мародери (відео)
- Що у харківській підземці робили шведи? Стали відомі подробиці (відео)
- Чого очікувати від нового опалювального сезону? Думка харків’ян (відео)
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.