На подвір’ї мешканця Харківщини виявили сотні кущів коноплі: чоловік намагався дати хабар

26.08.2022 17:20   -
Новини Харківщини: У Бабаях чоловік виростив сотні кущів коноплі

51-річний мешканець смт Бабаї у Харківській області вирощував на власному подвір‘ї майже 200 кущів конопель. Про це повідомляють Харьковские известия.

Під час обшуку у будинку підозрюваного правоохоронці також знайшли близько 10 грамів канабісу.

Розуміючи, що кримінальної відповідальності не уникнути, чоловік запропонував стороні обвинувачення неправомірну вигоду у сумі 500 доларів США.

Завдяки оперативним і злагодженим діям окружної прокуратури та поліції 30 червня 2022 року при передачі частини грошової суми у розмірі 6000 гривень чоловіка було затримано та у подальшому повідомлено про підозру.

Харківською окружною прокуратурою Харківської області затверджено та направлено до Полтавського районного суду Полтавської області обвинувальний акт щодо 51-річного чоловіка за фактами незаконного посіву та вирощування конопель, незаконного виготовлення та зберігання наркотичних засобів без мети збуту та пропозиції службовій особі надати неправомірну вигоду за невчинення службовою особою в інтересах того, хто пропонує таку вигоду, будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища (ч. 2 ст. 310, ч. 1 ст. 309, ч. 1 ст. 369 КК України).

Раніше ми повідомляли про те, що харків’янина викрили у виготовленні українського паспорту російському диверсанту.