На Харківщини викрили колаборанта: саме його син розтрощив Державний Герб України (фото)

17.01.2023 11:23   -
На Харківщини викрито колаборанта: його син розтрощив Герб України

Харківська обласна прокуратура викрила 61-річного колаборанта, який працював у лавах окупаційної адміністрації. Саме його син вчинив надругу над державним символом України, повідомляють Харьковские известия.

За даними дізнання, у місті Куп’янськ наприкінці червня 2022 року чоловік добровільно погодився працювати на окупантів.

Так, він обійняв посаду «и.о. главного специалиста отдела финансового обеспечения и исполнения бюджета управления финансов» у так званій «ВГА Купянского района Харьковской области».

Серед псевдообов’язків чоловіка було складання та виконання «бюджету» окупаційної адміністрації у частині витрачання бюджетних коштів.

За процесуального керівництва Куп’янської окружної прокуратури Харківської області заочно повідомлено про підозру 61-річному чоловіку за фактом колабораційної діяльності (ч. 2 ст. 111-1 КК України).

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube

Також встановлено, що син чоловіка був підозрюваним за двома статтями Кримінального кодексу України. За процесуального керівництва Куп’янської окружної прокуратури Харківської області заочно йому було повідомлено про підозру за фактом публічної наруги над державним символом (ч. 1 ст. 338 КК України) та за фактом поширення матеріалів, у яких міститься виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії РФ (ч. 3 ст. 436-2 КК України).

Нагадаємо, що у с. Петропавлівка Куп’янського району 18-річний хлопець розтрощив малий Державний Герб України на будинку культури. Крім того, він надав інтерв‘ю окупантським ЗМІ, в якому зазначив, що підтримує дії країни-агресора на території України. «Ми будемо повністю змінювати символи на наші, на російські», — додав підозрюваний у своєму інтерв’ю. Наприкінці листопада 2022 року молодик загинув у Донецькій області, воюючи на боці окупаційної армії.

На Харківщини викрито колаборанта: його син розтрощив Герб України

ОСТАННІ НОВИНИ: