На Харківщині затримали колаборанта-комунальника, який допомогав окупантам

19.09.2022 15:56   -
Новини Харківщини: Затримано колаборанта - працював в КП на окупантів

На Харківщині затримано та взято під варту 58-річного чоловіка, який очолював комунальне підприємство під час окупації м. Куп’янськ. Про це повiдомляють Харьковские известия.

Встановлено, що у липні 2022 року чоловік погодився на пропозицію окупантів та обійняв псевдопосаду. Так, чоловік став в.о. керівника КП «Благоустрій міста» самопроголошеної «військово-цивільної адміністрації Куп’янського району Харківської області».

Основним завданням зловмисника на новій посаді було відновлення благоустрою міста, який окупанти знищували місяцями. За вказівкою рашистів комунальне підприємство повинно було займатись відновленням будинків, доріг та іншої зруйнованої окупантами інфраструктури, щоб приховати сліди вчинених ними злочинів.

Під час деокупації міста Куп’янськ колаборанта затримали в порядку ст. 208 КПК України на території Харківської області.

За процесуального керівництва Шевченківської окружної прокуратури м. Харкова повідомлено про підозру 58-річному мешканцю м. Куп’янськ за фактом добровільного зайняття посади, пов’язаної з виконанням адміністративно-господарських функцій, в окупаційній адміністрації (ч. 5 ст. 111-1 КК України).

За клопотанням прокурорів окружної прокуратури підозрюваного взято під варту.

Раніше ми повідомляли про те, що на Харківщині затримали 20-річного посібника окупантів.