На Харківщині викрили колаборантів, які працювали у псевдоправоохоронному органі

01.05.2024 16:53   -
На Харківщині викрили двох колаборантів з Куп'янська

Правоохоронці викрили двох колаборантів з Харківщини, які намагались побудувати кар’єру правоохоронців при окупантах. Про це повiдомляє Iнфосiтi.

В липні 2022 року від час окупації Куп’янська 47-річний місцевий мешканець добровільно вирішив працювати на ворога. Чоловік став «полицейским взвода патрульной службы УВД ВГА Харьковской области».

У серпні 2022 року колаборант перевівся на посаду «полицейского (водителя) 2 отделения отдельного взвода патрульно-постовой службы полиции Отдела полиции №1 (дислокация г. Купянск) Управления внутренних дел Военно-гражданской администрации Харьковской области»). За роботу на ворога він отримував 40 тисяч російських рублів.

Другий підозрюваний — 27-річний чоловік, який мешкав у селищі Куп’янськ-Вузловий. У липні 2022 року він добровільно обійняв посаду «и. о. помощника следователя следственного отдела Управления внутренних дел Военно-гражданской администрации Харьковской области») і отримав посвідчення «правоохоронця».

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Пізніше колаборант змінив спеціалізацію та став «полицейским отделения охраны и конвоирования подозреваемых и обвиняемых ИВС Отдела полиции №1 (дислокация г. Купянск) Управления внутренних дел Военно-гражданской администрации Харьковской области»).

Після деокупації обидва підозрюваних втекли на непідконтрольні території і наразі переховуються від слідства. Їх оголошено у розшук.

За процесуального керівництва Харківської обласної прокуратури повідомлено про підозру двом чоловікам у колабораційній діяльності (ч. 7 ст. 111-1 КК України).

ОСТАННІ НОВИНИ