На Харківщині викрили колаборанта, який відповідав за розвиток енергогосподарства

16.02.2024 16:48   -
Відповідав за розвиток енергетики на Харківщині: викрито колаборанта

Служба безпеки України виявила ще одного колаборанта у звільнених районах Харківської області, який активно співпрацював з незаконною владою держави-агресора. Про це повідомляє Інфосіті.

Зловмисником виявився 49-річний мешканець окупованої частини Луганщини, який вирішив “допомогти” окупантам у питаннях енергетики. Він прибув на Харківщину з Старобільська, яке також перебуває під окупацією.

На фіктивній посаді “и.о. начальника відділу Управління палива, енергетики та вугільної промисловості Військово-громадянської адміністрації Харківської області” він планував розвиток енергетичної сфери у підконтрольних окупантам територіях. Це включало в себе контроль над ресурсами, підвищення ефективності використання енергії, а також організацію робіт з ліквідації аварійних ситуацій.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Зловмисник планував виділяти бюджет для виплати заробітної плати, розробляв кандидатури керівників підприємств та виконував інші накази окупаційної адміністрації.

Після звільнення Куп’янського району зловмисник втік на підконтрольну територію України, де наразі ховається від українських правоохоронних органів.

Наразі фігуранту оголошено підозру за частиною 5 статті 111-1 Кримінального кодексу України (про колабораційну діяльність), і проводяться розслідувальні заходи для визначення його можливої участі у діяльності терористичної організації “ЛНР”.

ОСТАННІ НОВИНИ