На Харківщині СБУ затримала «головну бухгалтерку» окупантів

10.04.2023 16:10   -
На Харківщині СБУ затримала «головну бухгалтерку» окупантів

Під час стабілізаційних заходів у деокупованих районах Харківщини СБУ викрила та затримала ще одну колаборантку, яка добровільно співпрацювала з незаконною російською владою. Про це повідомляють Харьковские известия.

Колаборанткою виявились 52-річна мешканка Куп’янська, яка на початку повномасштабного вторгнення підтримала російських окупантів.

Жінка добровільно погодилась на фейкову посаду «Исполняющей обязанности начальника отдела бухгалтерского учета и отчетности – главный бухгалтер Временной гражданской администрации Купянского района Харьковской области».

На цій «посаді» колаборантка брала участь у складанні та виконанні бюджету рашистів. Вона планувала їхні витрати та надходження, складала та підписувала облікову бухгалтерську документацію щодо руху грошових коштів, організовувала нарахування заробітної плати працівникам незаконно утворених установ та займалася видачею грошових коштів для виплати допомоги пенсіонерам.

Також, на керівній посаді жінка виконувала інші організаційно-розпорядчі функції: брала участь у нарадах керівництва окупаційної влади, проводила збори підлеглих та організовувала їх роботу.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Після звільнення району від окупантів зловмисниця залишилася у селищі і намагалася уникнути передбаченої законом відповідальності. Втім, оперативники спецслужби викрили її злочинну діяльність та затримали.

На підставі зібраних оперативниками СБУ доказів жінці повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 111-1 Кримінального кодексу України (колабораційна діяльність).

ОСТАННІ НОВИНИ