На Харківщині під колесами ВАЗа загинув пішохід. П’яний водій став вбивцею

Слідчі встановлюють обставини смертельної ДТП, яка сталася ввечері 9 лютого в смт Вільшани на Харківщині. В результаті автопригоди загинув 27-річний чоловік. Про це повідомляють Харьковские известия.
Згідно матеріалам слідства, 28-річний водій автомобіля «ВАЗ» виїжджав з подвір’я будинку заднім ходом та здійснив наїзд на пішохода. Чоловіка затягнуло під автомобіль. Він помер від отриманих травм.
Встановлено, що водій автівки перебував в стані алкогольного сп’яніння.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube
Слідчими відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 286-1 Кримінального кодексу України. Зловмиснику загрожує строк від 3 до 8 років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк від п’яти до восьми років.
Водій затриманий.
ОСТАННІ НОВИНИ:
- Чисті та охайні двори. “Зелена весна” у Київському районі (відео)
- «Єдина соціальна мережа», що об’єднує харківських волонтерів. Результати роботи за рік війни (відео)
- У Харкові поліція відкрила кримінальне провадження через знущання над собакою
- “Ми тільки працювали на те, щоб у людей була вода”, – «Харківводоканал» повертається до планових робіт
- Внаслідок ворожих обстрілів Харківщини зруйновано приватні будинки в двох селах (фото)