На Харківщині експоліцейська погрожувала вивезти українських школярів до бєлгорода — ДБР

29.06.2023 16:19   -
На Харківщині зрадниця погрожувала вивезти школярів до бєлгорода

Працівники ДБР повідомили про підозру колишній працівниці правоохоронного органу з селища Великий Бурлук Харківської області. Про це повідомляють Харьковские известия.

Під час окупації смт Великий Бурлук експоліцейська добровільно погодилася служити у так званій «народній міліції».

Встановлено, що під час роботи на росіян жінка влаштовувала репресії проти місцевих мешканців, які не пускали своїх дітей до школи. Батьки категорично не погоджувались на навчання за російськими стандартами освіти. Відомо про декілька таких фактів.

Зокрема, підозрювана разом з озброєними військовими рф увірвалися в будинок, де виховувалося троє неповнолітніх дітей. Жінка вимагала, щоб діти ходили до школи й вчилися за російською програмою, або їх заберуть у батьків та примусово вивезуть до бєлгорода.

Також зрадниця змушувала місцевих комерсантів ставати на облік в податковій інспекції та сплачувати податки в казну окупантів. Тим, хто не погоджувався, вона погрожувала відібрати бізнес.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Під час звільнення селища жінка втекла слідом за окупантами.

Колишня правоохоронниця заочно підозрюється у добровільному зайнятті посади в незаконному правоохоронному органі, створеному на тимчасово окупованій території (ч. 7 ст. 111-1 КК України).

Санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі до 15 років.

ОСТАННІ НОВИНИ