На Харківщині «директор» ліцею впроваджував стандарти освіти рф

25.05.2023 16:36   -
Новини Харкова: «директор» ліцею впроваджував стандарти освіти рф

Харківською обласною прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно чоловіка за фактом колабораційної діяльності. Про це повідомляють Харьковские известия.

До повномасштабного вторгнення рф в Україну обвинувачений працював вчителем у ліцеї в с. Вільхуватка Куп’янського району. За даними слідства, під час окупації територій району викладач пішов на співпрацю з представниками держави-агресорки та добровільно обійняв посаду «директора» навчального закладу, створеного на базі ліцею. 

Колаборант у рамках так званої «підготовки до навчального року» організував вилучення підручників з різних предметів, зокрема з української мови та історії України. 

Від представників окупаційної адміністрації «директор» ліцею отримав методичні рекомендації щодо організації навчального процесу відповідно до вимог рф, у яких у тому числі були викладені робочі програми, зокрема з предмету «основы духовно-нравственной культуры народов россии». 

Обвинувачений повідомив вчителям, що викладання предметів буде проводитись виключно російською мовою та має відповідати стандартам рф.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube

ОСТАННІ НОВИНИ