На Харківщині держслужбовця звинувачують у махінаціях при закупівлі кам’яного вугілля

12.01.2023 15:28   -
На Харківщині держслужбовця звинувачують у махінаціях при закупівлі кам'яного вугілля

Колишній перший заступник голови Мереф’янської міської ради при закупівлі кам’яного вугілля спричинив матеріальну шкоду на суму близько 403 тисячі гривень. Про це повідомляють  Харьковские известия.

У грудні 2019 року на «Прозорро» міською радою м. Мерефа було опубліковано оголошення про проведення відкритих торгів на закупівлю 480 тонн кам’яного вугілля на наступний рік. Переможцем аукціону було визнано ТОВ «Південний паливний склад». Підозрюваний від імені голови міської ради уклав договір закупівлі, згідно з яким вартість 1 тонни вугілля становила 5 тисяч гривень.

А далі підозрюваний від імені Мереф’янського міського голови підписав до договору дві додаткових угоди, згідно яким вартість палива підвищилась спочатку з 5000 до 5500 грн, а потім до 6048 грн за тонну. Відповідно був зменшений і обсяг вугілля — з 480 до 436 та 399 тонн.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube

Внаслідок безпідставного укладання від імені Мереф’янського міського голови додаткових угод було перераховано на рахунок товариства з обмеженою відповідальністю майже 403 тисячі гривень.

11 січня 53-річному жителю Мерефи повідомлено про підозру у скоєнні даних злочинів. Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 364 та та ч.1 ст. 366 Кримінального кодексу України.

ОСТАННІ НОВИНИ: