Минулоі доби під російський обстріл потрапили три райони Харківщини

Протягом минулої доби ворог обстріляв щонайменше 18 населених пунктів в Харківському, Чугуївському та Куп’янському районах області. Про це повідомляє Інфосіті.
Сьогодні, близько 05:20, ворог обстріляв с. Кіндрашівка Куп’янського району. Пошкоджено приватний будинок, господарчі споруди, приватний автомобіль. Попередньо, без постраждалих.
Внаслідок обстрілу с. Юрченкове Чугуївського району з РСЗВ “Ураган” пошкоджено сільськогосподарську техніку та господарчі споруди.
У с. Вільча Чугуївського району внаслідок обстрілу з РСЗВ зазнали поранення та були госпіталізовані цивільні чоловіки 53-х та 74-х років. В селі пошкоджено приватний житловий будинок.
По с. Подоли Куп’янського району ворог завдав удару двома керованими авіабомбами. Пошкоджено об’єкт інфраструктури, приватний будинок та господарчі споруди.
Також під ударами ворога перебували Козача Лопань Харківського району, Вовчанськ, Бочкове, Бударки Чугуївського району, Дворічна, Синьківка, Петропавлівка, Іванівка, Берестове Куп’янського району та інші населені пункти.
На Куп’янському напрямку тривають бої. За добу наші військові відбили 7 штурмів в районах Синьківки, Петропавлівки та Іванівки.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Харків’яни продовжують отримувати компенсацію за пошкоджене житло
- Аварія на тепломагістралі в Харкові: 208 будинків без опалення та гарячої води (фото)
- Частина Ізюма та Ізюмського району залишиться без світла
- На Харківщині чоловік майже до смерті забив свого знайомого
- Скасування орендної плати та інші питання. У Харкові пройшла позачергова сесія міськради (відео)