Мешканця Харківщини викрили на шахрайській схемі із земельною ділянкою

13.10.2022 14:50   -
Новини Харківщини: Чоловіка викрили на шахрайській схемі із землею

41-річному мешканцю Харківської області повідомили про підозру за фактом шахрайства, вчиненого в особливо великих розмірах. Про це повідомляють Харьковские известия.

У 2021 році чоловік нібито отримав довіреність від жінки, яка є власницею земельної ділянки у Шевченківському районі. Відповідно до документа, жінка уповноважила чоловіка продати або обміняти за ціну та на умовах за його розсудом без будь-яких обмежень належну їй землю. Проте власниця жодних документів не підписувала та не передавала 41-річному чоловіку.

Згодом підозрюваний уклав договір купівлі-продажу вказаної земельної ділянки з третьою особою. Як наслідок, земля вибула з приватної власності жінки.

Своїми шахрайськими діями чоловік спричинив потерпілій матеріальну шкоду на суму майже 4 млн гривень.

Встановлено, що підозрюваний є директором підприємства та раніше вже був судимий за вчинення злочину проти власності.

За процесуального керівництва Шевченківської окружної прокуратури м. Харкова повідомлено про підозру 41-річному мешканцю Харківської області за фактом шахрайства, вчиненого в особливо великих розмірах (ч. 4 ст. 190 КК України).

У зв’язку з можливими подальшими шахрайськими діями, прокурор окружної прокуратури звернувся з клопотанням про арешт вказаної земельної ділянки, яке повністю задоволено суддею Дзержинського районного суду м. Харкова.

Раніше ми повідомляли про те, що на Харківщині бізнесмен завозив товари під виглядом гуманітарної допомоги.