Мешканець Харківщини “зливав” окупантам дані про розташування українських захисників

09.08.2022 15:20   -
Новини Харківщини: Розташування ЗСУ передававав окупантам мешканець Чугуївщини

40-річний мешканець Чугуївського району збирав дані про розташування озброєння та особового складу ЗСУ та передавав цю інформацію представникам рф. Про це повідомляють Харьковские известия.

За даними слідства, у квітні 2022 року колаборант публікував у соціальних мережах матеріали, які шкодять державним інтересам України. Чоловік поширював дописи, у яких міститься заперечення збройної агресії рф проти України, та розміщував публікації з прославлянням окупантів.

Обвинувачений підтримував представників країни-агресора не тільки в соцмережах. Чоловік також збирав дані про розташування озброєння та особового складу ЗСУ та передавав цю інформацію представникам рф у месенджері.

Наразі помічник окупантів перебуває під вартою.

Харківською обласною прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно 40-річного чоловіка за фактом виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії РФ проти України, глорифікації її учасників та за фактом поширення інформації про розташування ЗСУ (ч. 2 ст. 436-2, ч. 2 ст. 114-2 КК України).

Раніше ми повідомляли про те, що мешканці Куп‘янська повідомлено про підозру.