Депутатку Куп’янської міськради судитимуть за впровадження російської освіти (фото)

04.01.2023 17:28   -
Новини Харківщини: Депутатку судитимуть за впровадження російської освіти

Жінка, яка з 25 жовтня 2020 року була депутаткою Куп’янської міської ради Харківської області, добровільно погодилась впроваджувати російську систему освіти на окупованій території. Про це повідомляють Харьковские известия.

Так, на початку липня окупанти призначили її на посаду виконуючої обов’язки директора «Купянского регионального центра профессионального образования».

«Очільниця» отримала для учнів російські підручники та направляла вчителям повідомлення, в яких закликала співпрацювати з новою «владою».

У закладі повинна була запроваджуватись російська мова як офіційна, а набір учнів на новий навчальний рік проводитись за стандартами освіти рф.

Читайте також: З ліцею на Харківщині прокурори вилучили близько 500 російських підручників

Наразі обвинувачена перебуває під вартою.

Куп’янською окружною прокуратурою Харківської області затверджено та направлено до Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області обвинувальний акт стосовно депутатки за фактом колабораційної діяльності (ч. 3 ст. 111-1 КК України).

Новини Харківщини: Депутатку судитимуть за впровадження російської освіти

Раніше ми повідомляли про те, що на Харківщині експравоохоронця, що встиг зробити «кар‘єру» при окупантах, підозрюють у держзраді.