ДБР затримало керівництво Держпродспоживслужби Харківської області (відео)

19.06.2023 13:14   -
ДБР затримало керівництво Держпродспоживслужби Харківської області (відео)

Працівники Державного бюро розслідувань провели спецоперацію, під час якої затримали керівництво Держпродспоживслужби Харківської області. Про це повідомляють Харьковские известия.

Встановлено, що керівник Держпродспоживслужби в Харківській області та начальник одного з районних управлінь відомства створили організовану злочинну групу, до якої також залучили працівника служби та цивільну особу. Зловмисники вимагали гроші з підприємців, залякуючи їх штучними перевірками та різними санкціями й штрафами.

Зокрема, слідство задокументувало, як посадовці вимагали з підприємця, що займається виробництвом м’ясної продукції, віддавати їм по 30 тисяч щомісячно. У разі відмови обіцяли чималі проблеми, аж до зупинення діяльності.

Усіх чотирьох членів організованої злочинної групи затримано після одержання чергової «місячної плати». У службових приміщеннях та за місцями проживання фігурантів правоохоронці вилучили понад 100 тис. доларів США і 5 тис. євро.

Фігурантам повідомлено про підозру в одержанні неправомірної вигоди організованою групою осіб (ч. 3 ст. 28, ч. 3 ст. 368 КК України).

Їм обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із альтернативою застави від 800 тисяч до 1 мільйона гривень.

ОСТАННІ НОВИНИ