Через російські обстріли у Харківській області загинуло 48 дітей (фото)

20.07.2022 16:38   -

Внаслідок збройної агресії Російської Федерації на Харківщині поранено 151 дитину, загинуло — 48. Про це повідомляють “Харьковские известия”.

Сьогодні вранці окупанти нанесли черговий удар по Харкову. На зупинці під час обстрілу перебували брат з сестрою: 13-річний хлопець загинув на місці, його 15-річна сестра поранена.

11 липня військові країни-агресора здійснили артилерійський обстріл із реактивних систем залпового вогню по житлових масивах Київського та Салтівського районів м. Харкова. 17-річний хлопець зі своїм батьком, які під час обстрілу шиномонтажу проїжджали повз на автомобілі, загинули. Від вибуху їх тіла понівечено.

Через регулярні бомбардування та обстріли збройними силами рф об’єктів цивільної інфраструктури та житлових кварталів у м. Харкові пошкоджено 232 заклади освіти. Повністю зруйновано 21 заклад освіти. На території області внаслідок обстрілів пошкоджено 191 заклад освіти.

Також на території м. Харкова та області пошкоджено будівлі 57 закладів професійно-технічної та вищої освіти.

Ці дані не є остаточними, оскільки відсутня можливість огляду місць обстрілів в районах активних бойових дій та на тимчасово окупованих територіях.

“Якщо ви стали свідками військових злочинів РФ, внаслідок яких постраждали діти, просимо повідомити про це за телефоном +38 068 012 52 89. Конфіденційність гарантується”, – пишуть у Харківській областній прокуратурі.