Біля селища Старий Салтів затримали браконьєра

13.12.2022 17:02   -
Новини Харківщини: Біля Старого Салтова затримали браконьєра

11 грудня державні інспектори викрили грубе порушення Правил рибальства. Подія сталась на Печенізькому водосховищі біля с. Старий Салтів Чугуївського району Харківської області. Про це повідомляють Харьковские известия.

О 8 годині інспектори виявили чоловіка, який здійснював лов риби забороненими знаряддями лову. Двома льосовими сітками браконьєру вдалося виловити таку рибу: лящ – 30 екз., щука – 9 екз., судак – 1 екз.

Загальна вага незаконно добутих водних біоресурсів склала 23,5 кг. 27,7 кг. Збитки, нанесені рибному господарству України, складають 84 269 грн.

На чоловіка склали протокол за ч.4 ст.85 КУпАП.

Мешканцям Харківщини нагадуються, що наразі на водних об’єктах нашого регіону повністю заборонений вилов всіх водних біоресурсів шляхом любительського, спортивного і промислового рибальства та заборонено навігацію малих суден, моторних суден, прогулянкових вітрильних суден, прогулянкових суден, спортивних та швидкісних суден, а також водних мотоциклів і засобів розваг на воді. Така заборона була ухвалена рішенням Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 24 червня 2022 року і буде діяти до закінчення дії воєнного стану.

Раніше ми повідомляли про те, що у Чугуївському районі браконьєр наловив понад 70 кг риби.