Арештовано нерухоме майно громадян рф на суму понад 24 млн гривень

13.09.2022 17:10   -
Новини Харкова: прокуратура арештувала майно грамадян рф в Україні

За процесуального керівництва Шевченківської окружної прокуратури м. Харкова здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом колабораційної діяльності (ч. 4 ст. 111-1 КК України). Повідомляють Харьковские известия з посиланням на Харківську обласну прокуратуру.

За даними слідства, службові особи одного з харківських ТОВ, основним видом діяльності якого є надання в оренду нерухомого майна, тісно співпрацюють з країною-агресором. Засновники підприємства — громадяни рф, які отримуть в Україні прибуток від господарської діяльності ТОВ та сплачують податки до державного бюджету рф, фінансуючи війну в Україні.

9 вересня Дзержинський районний суд м. Харкова задовольнив клопотання прокурора та наклав арешт на нерухоме майно ТОВ. Під арешт потрапили нежитлове приміщення площею понад 1 тис. м² та земельна ділянка площею близько 900 м² неподалік центру Харкова.

Наразі триває передача активів в управління Національному агентству з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що жителі Борівщини четверту добу перебувають без електрики.