Адвокат із Харківщини може провести у в’язниці все життя за зв’язок із ворогом

03.11.2023 13:50   -
Адвокат із Харківщини може провести у в'язниці все життя за зв'язок із ворогом

Досудовим розслідуванням встановлено, що адвокат, будучи мешканцем с. Хотімля Чугуївського району, ще на початку березня минулого року через месенджер «Телеграм» встановив звʼязок з представником російської спецслужби. Про це повiдомляє Iнфосiтi.

Обвинувачений систематично надавав допомогу військовослужбовцям збройних сил рф, пов’язану із транспортуванням спецзасобів для ведення бойових дій, доставку яких він здійснював на власному автомобілі. При цьому він, не приховуючи свою лояльність та бажання «прислужити» військовим держави-агресора, передавав їм привезені радіостанції, біноклі, тактичні окуляри та навушники, аптечки та інше спорядження. Відбувалось це на центральній площі у м. Вовчанськ. Про виконану «роботу» обвинувачений звітував у телефонному режимі своєму російському куратору.  

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Також адвокат-зрадник передавав окупантам відомості щодо розміщення та місць дислокації військовослужбовців Збройних Сил України на Харківщині. 

Наразі обвинувачений переховується від українського правосуддя на території рф. Його судитимуть заочно у Чугуївському міському суді Харківської області. 

Санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк п’ятнадцять років або довічного позбавленням волі з конфіскацією майна. 

ОСТАННІ НОВИНИ