У США і України багато планів на 2020 рік

31.01.2020 16:00   -
Автор:
«Ми зацікавлені разом з американською стороною посилити розвиток залізничної галузі України. Міністерство інфраструктури та «Укрзалізниця» вже ведуть переговори про закупівлю нової партії локомотивів американського виробництва», – сказав Глава держави у заяві для ЗМІ.
Президент запросив великий американський бізнес до участі в проєктах з будівництва доріг, а також у проєктах з видобутку українського природного газу та нафти.
«Очікуємо участі американських компаній у конкурсах на розроблення ділянок Чорноморського шельфу», – зазначив Володимир Зеленський.
Також Президент порушив питання скасування Вашингтоном мит на імпорт сталі з України у розмірі 25%.
«Це чутливе питання для нашого металургійного експорту, тож ми сподіваємося на скасування цього мита для України», – сказав Глава держави.
Крім цього, за його словами, Україна прагне вибудувати ефективну співпрацю з Міжнародною фінансовою корпорацією, зокрема, у реалізації спільних кейсів у різних сферах.
«Я впевнений, що 2020-й стане роком, у якому ми відчутно збільшимо інвестиційну й торговельну співпрацю між Україною та США», – наголосив Президент.
Він висловив подяку Державному секретарю Майку Помпео та США за всебічну підтримку й допомогу Україні, а також за плідні переговори.
Майк Помпео зазначив, що була відновлена робота комісії США – Україна з питань стратегічного партнерства, й зауважив, що Сполучені Штати продовжать надавати інвестиційну підтримку Україні, а також підтримують рекомендації МВФ.