Президент нагадав за яких умов відбудеться розведення сил у районі Золотого та Петрівського

17.10.2019 09:32   -
Автор:
Глава держави нагадав, що розведення сил у районі Золотого та Петрівського має стати другим кроком у досягненні стійкого миру на Донбасі. Першим кроком було взаємне звільнення утримуваних осіб.
Говорячи про так звану формулу Штайнмаєра, Володимир Зеленський укотре підкреслив, що вона регулює лише закон про особливий статус Донбасу.
«Ви знаєте, що цей закон (про особливий статус Донбасу. – Ред.) діє до 31 грудня поточного року, і формула Штайнмаєра буде імплементована у новий закон про особливий статус, якщо ми зустрінемось у Нормандському форматі, якщо всі сторони домовляться, як ми регулюємо далі. І якщо всі сторони, і російська сторона, хочуть зупинити цю страшну трагедію, цю війну – якщо ми про це домовимось, ми зможемо говорити про імплементацію формули Штайнмаєра у закон про особливий статус», – підкреслив Володимир Зеленський.
Він також наголосив, що проект закону про особливий статус Донбасу пройде широке обговорення, зокрема в українському парламенті.
Нагадаємо, вчора Харківська міська рада на сесії затвердила звернення до Президента України Володимира Зеленського, у якому підтримала Президента України у пошуках миру.