Рішення про передачу майна в оперативне управління комунальному позашкільному навчальному закладу «Харківський міський комплексний центр клубів за місцем проживання»

07.11.2016 07:28   -
Автор:
У К Р А Ї Н А
ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Від 02.11.2016 № 745

Рішення

про передачу майна в оперативне управління комунальному позашкільному навчальному закладу «Харківський міський комплексний центр клубів за місцем проживання»

На підставі статей 78, 137 Господарського кодексу України, підпункту 1 пункту «а» статті 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи клопотання Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради, Департаменту житлового господарства Харківської міської ради, звернення комунального підприємства «Жилкомсервіс», комунального позашкільного навчального закладу «Харківський міський комплексний центр клубів за місцем проживання», керуючись статтею 59 вказаного Закону, виконавчий комітет Харківської міської ради
ВИРІШИВ:
1. Вилучити з господарського відання комунального підприємства «Жилкомсервіс» нежитлові приміщення 1‑го поверху загальною площею 53,3 кв. м по вул. Електровозній, 15 первісною вартістю 245 399,85 грн.
2. Передати в оперативне управління комунальному позашкільному навчальному закладу «Харківський міський комплексний центр клубів за місцем проживання» нежитлові приміщення 1‑го поверху загальною площею 53,3 кв. м по вул. Електровозній, 15 первісною вартістю 245 399,85 грн.
3. Управлінню комунального майна та приватизації Департаменту економіки та комунального майна Харківської міської ради (Солошкін В. М.) здійснити в установленому порядку передачу майна згідно з пунктами 1, 2 рішення.
4. Доручити Департаменту у справах інформації та зв’язків з громадськістю Харківської міської ради забезпечити оприлюднення рішення в установленому порядку в 5-денний термін із дня його прийняття.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови — директора Департаменту економіки та комунального майна Харківської міської ради Фатєєва М. І.
Секретар міської ради О. М. Новак