Реформування органів юстиції

19.10.2015 07:38   -
Автор:
Таким чином, спільно з міжнародними партнерами проведено аудит структури Мін’юсту, за результатами якого: на 20 % було зменшено кількість співробітників територіальних органів юстиції; на 30 % — працівників центрального апарату.
Це скорочення пов’язано з тим, що ліквідовано реєстраційну та виконавчу служби, а також скасовано дублюючі функції в системі юстиції.
Стосовно Реєстраційної та Державної виконавчої служб планується багато нововведень. Зокрема, буде запроваджено інститут винагороди для державних реєстраторів та оновлення цього інституту для державних виконавців. У державних виконавців такий інститут вже існував. Відповідні проекти рішень Уряду вже підготовлені.
Аналогічна ситуація з системою реєстраційних служб, які увійдуть в систему органів юстиції. Так само парламент прийняв ініціативу Мін’юсту щодо введення системи винагороди реєстраторів за надання публічних послуг. Зараз відповідні проекти актів Уряду готуються. При цьому в реєстраційній сфері буде запроваджено збільшення оплати і диференційованої винагороди реєстраторам, які надають якісні послуги та приносять більше коштів до держбюджету. Іншим напрямом реформування цієї сфери протягом 2015 року стане передача частини функцій реєстраційної служби місцевим органам влади.
Начальник Червонозаводського відділу ДРАЦС ХМУЮ Т.А. Вдовіна