ЗСУ спробує вбити клин у російський фронт на півдні — деталі контрнаступу від ГУР

27.02.2023 10:40   -
ЗСУ спробує вбити клин у російський фронт на півдні — ГУР

Українська армія навесні буде готова перейти до контрнаступу. Про це представник воєнної розвідки України Вадим Скібіцький розповів у коментарі DW, повідомляють Харьковские известия.

За словами Вадима Скібіцького, конкретний час наступу залежить від низки чинників, включно з постачанням західної зброї, а однією зі стратегічних цілей контрнаступу буде спроба «вбити клин у російський фронт на півдні – між Кримом і материковою частиною росії».

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube

«Мета контрнаступу – звільнити всі окуповані території України, включно з Кримом. Ми зупинимося тільки тоді, коли відновимо країну в кордонах 1991 року», – зазначив представник воєнної розвідки України.

За інформацією Генштабу, через побоювання деокупації українських територій, в Олешках та Скадовську Херсонської області російська окупаційна т.зв. “влада” вже готується до втечі на територію Криму.

Зокрема, з 21 лютого зафіксовано виїзд місцевих колаборантів до Бахчисараю, Сімферополя та Керчі, а з 24 лютого окупанти оголосили про так звану “евакуацію” всім бажаючим.

ОСТАННІ НОВИНИ: