Золото міжнародних змагань здобули харківські спортсмени

22.08.2022 12:23   -
Спорт Харків: Золото вибороли борець Михайло Вишневецький та боксер Іван Безуглий

Золоті медалі престижних міжнародних змагань вибороли борець греко-римського стилю Михайло Вишнивецький та боксер Іван Безуглий. Про це повідомляють Харьковские известия.

Харківський спортсмен Михайло Вишнивецький у ваговій категорії до 130 кг у фіналі здобув перемогу над іранським спортсменом Фардіном Шабаном Хедаятіставом та став чемпіоном світу U-20 зі спортивної боротьби.

Як повідомили в Управлінні у справах молоді та спорту Харківської ОВА, фінальні поєдинки відбулися 20 серпня у Софії (Болгарія).

Харківський спортсмен Іван Безуглий здобув золоту медаль на чемпіонаті Європи з боксу серед юнаків та дівчат, що проходив з 12 по 21 серпня у Туреччині.

Представник харківського боксерського клубу «ХТЗ» Іван Безуглий став найсильнішим на континенті у ваговій категорії до 60 кг. До змагань спортсмена готував тренер Роман Шкарупа.