Жителям Харківської області надали матеріальну допомогу

26.09.2022 15:45   -
Новини Харківщини: Півтисячі громадян отримали грошову допомогу

На Харківщині відновили роботу Комісії щодо надання матеріальної допомоги населенню. Про це повідомляють Харьковские известия.

Засідання комісії з питань надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям Харківської області, які опинилися в скрутній життєвій ситуації, відбулося під керівництвом заступниці начальника ХОВА Віти Ковальської.

Захід пройшов в режимі відеоконференції. Це третє засідання комісії в 2022 році – попередні відбулись ще до початку бойових дій у Харківській області.

«Станом на 22 вересня на засіданні Комісії розглянуто 998 звернень. Матеріальну допомогу надано 553 особам на суму 5 млн 115 тис. грн (в середньому 9 250 грн на особу). З початку року до відділу матеріальної допомоги надійшло 1 699 звернень», – надала дані Віта Ковальська.

Під час засідання було внесено зміни до положення Комісії. Зокрема, вирішено, що під час війни громадянам не потрібно надавати довідки про доходи. Також було збільшено максимальний та мінімальний розміри виплат: з 20 тис. грн до 30 тис. грн та з 3 тис. грн до 5 тис. грн відповідно.

Директор Департаменту соціального захисту населення ХОВА Юрій Шпарага зазначив, що, як і раніше, 90% звернень стосується надання допомоги жителям області з онкологічними та іншими тяжкими захворюваннями, які потребують дороговартісного лікування.

Раніше ми повідомляли про те, що у Харкові лікують катаракту за міською програмою.