Жителям Харківщини передали понад 5 тонн продуктів і засобів гігієни

01.08.2023 16:19   -
Жителям Харківщини передали 5 тонн продуктів і засобів гігієни

З 24 по 28 липня громадам Харківщини передали понад 5 тонн продуктів і засобів гігієни, 8 тисяч проднаборів та 1,3 тонни меду. Про це повідомляють Харьковские известия.

Минулого тижня Обласний гуманітарний штаб відвантажив 5464 кілограми продуктів харчування, напоїв, засобів гігієни та одягу. Допомога надійшла до Циркунівської, Роганської, Малоданилівської громад, а також благодійному фонду «Ми тут поряд» для подальшої передачі населенню.

Крім цього БФ «Слобода ЮА» і ГО «Об’єднання волонтерів «Янгол» доправили 4485 літрів питної води.

Жителям Краснокутської, Зміївської, Роганської, Люботинської, Пісочинської, Слобожанської, Малоданилівської громад, благодійним фондам «Дія» і «Долоньки миру», ГО «Єдина країна – це Україна» доправили 8008 продуктових наборів. Також 2 електрогенератори відвантажили у Роганську селищну раду.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

1362 кілограми меду передали до Печенізької, Вільхівської, Липецької, Балаклійської, Вовчанської, Дергачівської, Чугуївської, Савинської, Чкаловської, Барвінківської, Куньєвської і Слобожанської громад.

Жителям Нововодолазької, Донецької й Первомайської громад гумштаб передав 30 рекреаційних наборів та стільки ж наборів «Школа в коробці».

Нагадаємо, 31 липня начальник ХОВА Олег Синєгубов передав учням Харківського району дитячі набори та гаджети від ЮНІСЕФ.

ОСТАННІ НОВИНИ