Збірна України увійшла до ТОП-8 на чемпіонаті Європи з бадмінтону

23.02.2023 15:44   -

Збірна команда України, до складу якої входять четверо харків’ян, увійшла до ТОП-8 команд на 2023 European Mixed Team Championships. Про це повідомляють Харьковские известия.

Командний змішаний чемпіонат Європи 2023 пройшов 14-18 лютого у Франції. Переможцями континентальноі першості стала команда Данії, срібні призери — Франція, бронзу отримали Англія та Німеччина.

Українські спортсмени розділили 5-8 місце з командами Шотландії, Болгарії та Нідерландів. Наші спортсмени здобули дві перемоги в ході чемпіонату: Поліна Бугрова перемогла у протистоянні з Абігейл Холден з Англії, а Данило Боснюк – Джеймса Робертсона з Шотландії.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Команду України представляли: Данило Боснюк, В’ячеслав Яковлев, Олександр Шмундяк, Іван Дружченко, Поліна Ткач, Анна Міхалькова, Марія Улітіна та харків’яни – Поліна Бугрова, Єлизавета Жарка, Марія Столяренко та Гліб Бекетов.