«Заради мамулі!». Катерина Табашник здобула «срібло» престижних змагань в Угорщині

08.09.2022 12:51   -
Новини Харкова: Спортсменка Табашник посіла 2 місце на змаганнях в Угорщині

Відома харківська легкоатлетка посіла друге місце в секторі для стрибків у висоту на міжнародних змаганнях Hungarian Athletics GP Series, що відбулися в Будапешті. Про це повідомляють «Харьковские известия».

Менше місяця назад Катерина Табашник втратила свою мати, яка загинула в Харкові під час ракетного обстрілу російським агресором гуртожитку в Слобідському районі міста.

Після важкої та страшної втрати Катерина Табашник знайшла в собі сили продовжити цьогорічний спортивний сезон і повернутися в сектор для стрибків у висоту.

На змаганнях у столиці Угорщини «Hungarian Athletics GP Series» харківська легкоатлетка стала срібною призеркою з результатом 1,86 м. Цю висоту Катерина взяла з першої спроби. Місцеву спортсменку Барбору Шабо, яка посіла третє місце, Табашник випередила на 3 см.

Перемогу здобула представниця Узбекистану Сафіна Садуллаєва, яка з другої спроби взяла позначку 1,90 м. Харків’янка теж «штурмувала» цю висоту, але всі три спроби виявилися невдалими й у підсумку провідна українська легкоатлетка посіла другу сходинку п’єдесталу.

На своїй сторінці в Інстаграмі Катерина Табашник після нагородження подякувала всім за підтримку і відзначила, чому не має право опускати руки.

«Сьогодні я змогла зібрати себе в купу і вийти у змагальний сектор! Завдяки вашій підтримці я йду до нових звершень, тим більше я не маю права опускати руки заради моєї мамулі!» – написала Катерина Табашник.