Захисникам Харківщини передали лазнево-пральні комплекси, «швидку» та технічні засоби (фото)

21.09.2023 17:59   -
Захисникам Харківщини передали «швидку» та технічні засоби

У місті Харкові благодійний фонд «Даруй Добро» передав українським військовим лазнево-пральні комплекси, «швидку» та технічні засоби для виконання бойових завдань. Про це повідомляє Інфосіті.

Начальник ХОВА Олег Синєгубов наголосив, що системна підтримка українських захисників є одним із головних напрямків роботи обласної військової адміністрації.

«Разом із волонтерами та благодійними організаціями постійно працюємо над забезпеченням харківських військовослужбовців усім необхідним. Кожна автівка, кожен тепловізор або дрон мають велике значення на фронті, це запорука збереження життя захисників. Об’єднуємо зусилля задля нашої Перемоги», – сказав Олег Синєгубов.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Військовослужбовці отримали лазнево-пральні комплекси, карету швидкої допомоги, автомобіль-рефрижератор, павербанки, ноутбуки, смартфони, пристрої швидкої зарядки, дрони та тепловізори.

«Благодійний фонд «Даруй Добро» входить до складу хабу, який працює з початку війни. За допомогою хабу вже передано на потреби ЗСУ близько 150 автівок різного типу і класу, також проведено ремонт понад 230 автотранспортних засобів. спільно з Харківською ОВА робота хабу не припиняється ні на день, продовжуємо допомагати нашим захисникам», – депутат Харківської обласної ради розповів Анатолій Русецький.

ОСТАННІ НОВИНИ