Заходи з нагоди Дня комунального працівника відбуваються у Харкові (фоторепортаж)

18.03.2023 11:13   -
Комунальники Харкова відзначають професійне свято (фоторепортаж)

Комунальники Харкова відзначають професійне свято. 17 березня міський голова Ігор Терехов привітав працівників комунальних підприємств та служб Холодногірського та Салтівського районів. Заходи відвідав кореспондент Харьковских известий Василь Голосний.

Мер подякував комунальникам за те, що місто живе і працює, зазначивши, що гості приємно здивовані охайністю та доглянутістю прифронтового Харкова.

Делегації й гості з інших областей та країн, наші харківʼяни, які повертаються з інших регіонів додому, кажуть, що Харків – найбільш доглянутий та чистий. І це завдяки вам наше місто прославляється далеко за його межами. Ви – справжні герої, які щоденно, попри все, виходять на роботу і роблять наше життя та місто кращим. Я дуже дякую вам за невтомну працю, бо знаю, наскільки це важко. Вірю, що разом ми відбудуємо все зруйноване війною. Бажаю вам успіхів, сімейного благополуччя і, звичайно ж, перемоги усім нам! – зазначив Ігор Терехов.

Представникам колективів комунальних служб та кращим працівникама житлово-комунальної сфери та сфери обслуговування населення Холодногірського та Салтівського районів мер вручив Подяки міського голови.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що мер Харкова привітав синхроністку Марту Фєдіну з «золотом» Кубку світу.