За тиждень у Харкові усунули 64 дефекти на тепломережах (фото)

06.03.2023 16:10   -
За минулий тиждень у Харкові усунули 64 дефекти на тепломережах

За минулий тиждень працівники КП “Харківські теплові мережі” локалізували та усунули 64 дефекти на мережах центрального опалення та гарячого водопостачання. Про це повідомляють Харьковские известия.

З 3 по 5 березня комунальникам вдалося усунути 23 дефекти на тепломережах. Тільки за добу, 5 березня, харківські теплоенергетики задовільнили 119 заявок громадян, які надійшли до служби 15-62.

Крім того, завдяки потеплінню, за минулий тиждень вдалося закрити 25 шурфів, і розпочати ремонтні роботи на 27-ми нових. Загалом по місту сьогодні в роботі 34 розриття.

“Стан об’єктів, які готують під асфальтування , керівники філій мають перевіряти особисто на предмет якості огородження та підготовки грунту під асфальтування. Через весняну відлигу виникає нова потреба – уникати надмірного бруду на об’єктах і вчасно засипати ділянки щебенем”, – повідомили на підриємстві.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube

Також тривають роботи по заміні транзитів, ізоляції зовнішніх та внутрішньобудинкових трубопроводів, встановленню автоматичних розповітрювачів.

ОСТАННІ НОВИНИ: