За минулий тиждень у Харкові ліквідували понад 70 аварійних ситуацій на водоводах

14.11.2022 15:30   -
Новини Харкова: Комунальники усунули понад 76 аварій на водоводах

Бригади аварійно-відновлювальних робіт КП «Харківводоканал» за минулий тиждень усунули 76 аварійних ситуацій на трубопроводах холодного водопостачання. Про це повідомляють Харьковские известия.

Також бригади АВР упорядкували 86 оглядових колодязів на водоводах із заміною запірно-регулюючої арматури та капітально відремонтували 31 водорозбірну колонку.

У неділю зусиллями аварійників було ліквідовано 11 поривів на трубопроводах та відновлено 4 оглядові колодязі.

Сьогодні, 14 листопада, аварійники Комплексу «Харківводопостачання» розпочали ліквідацію 11 пошкоджень на мережах холодного водопостачання.

Як повідомили на підприємстві, ремонтники продовжують активними темпами відновлювати подачу води. Комплексні заходи на об’єктах водопровідного господарства виконують висококваліфіковані майстри. У своїй роботі бригади АВР застосовують передові напрацювання, а також мають у розпорядженні необхідну спецтехніку, обладнання, механізми та матеріали. Все це дозволяє оперативно та якісно справлятися з відповідальними завданнями щодо ремонту об’єктів водопровідного господарства міста.

Читайте також: На Харківщині знешкодили понад 2 тисячі вибухонебезпечних предметів

Лабораторією санітарно-епідеміологічного контролю щоденно проводяться дослідження якості води. Фахівці підтверджують, що якість водопровідної води, яка подається до будинків харків’ян, відповідає всім санітарно-гігієнічним нормам.

Для економії часу ремонтних бригад харків’ян просять докладніше повідомляти про виток води, вказуючи місце самої точки витоку, точну адресу, надавати номер телефону заявника для уточнення.

Цю інформацію можна повідомити за телефоном 15-33.

Раніше ми повідомляли про оперативну інформацію щодо стану радіаційного фону у Харкові.